Náš tým

Tým kvalifikovaných poradců

Škvarek Finance © 

Našim posláním je pomoci lidem dosáhnout finanční nezávislosti.

Každý z našich poradců je certifikovaný dle nařízení České národní banky, a ti pracovně nejstarší z nás disponují tituly pro finanční poradce v oblasti finančního plánování - PFP a EFA.

Pro naše klienty řešíme v rámci financí vše, co potřebují.

Pojištění - Investice - Úvěry - Penze - Mobilita - Důchody

Konkrétně se zaměřujeme na rodiny, podnikatele, 

malé a střední podniky. 

Veronika Lorgerová, EFA

ředitelka, manažerka a rodinný příslušník na finance

Veronika působí na trhu financí již od roku 2015. Její cesta započala v MLM firmě, poté nastoupila do pojišťovny, prošla také stavební spořitelnou a investičními společnostmi. Aby si vyzkoušela vše na přímo a svým klientům dokázala co nejlépe poradit.

Nyní se usadila jen a pouze ve firmě, která jí umožňuje fungovat na trhu financí tak, aby pro své klienty měla to nejlepší. Neustále se vzdělává a postupuje na žebříčku finančního poradce nejvýš jak jen to lze. Pyšnit se může titulem EFA, který je téměř ten nejprestižnější titul pro finančního poradce. Tímto titulem to však pro ni nekončí, podle Veroniky by se měl finanční poradce vzdělávat neustále, aby klientům poskytl maximální možnou péči.

Nejvíce Veronika vyniká v oblasti pojištění a investic. Poradit však dokáže také v oblasti financování všeho druhu a v neposlední řadě se snaží klienty dovést k finanční nezávislosti a spokojenému stáří.

kontakt:
📞 +420 731 812 872
✉️ veronika@skvarek.cz 

Jan Škvarek, EFA

Ředitel a specialista na firemní klientelu 

Honza je finanční plánovač, který řeší jak osobní a rodinné finance, tak správu firemních aktiv. Ve financích působí téměř 5 let a prošel si dvěmi finančními společnostmi, kde načerpal spoustu znalostí a zkušeností,  jak pracovat s lidmi, jak vést lidi a především, jak disciplinovaně a efektivně dosáhnout cílů klienta.

Honza pro své klienty připraví srozumitelný plán, díky kterému dostanou  know-how, které vychází z metodiky EFPA (European Financial Planning Association), pro finanční stabilitu a připraví je na cestu k rentě a jiným cílům. 

Pyšní se taktéž titulem EFA (European Financial Advisor), který má v ČR pouze 1% finančních poradců. 

Honza vyniká v oblasti úvěrů, investic i pojištění. Řeší i mobilitu - nové flotily aut, operativní leasingy, auta na míru. Umí zařídit spousty benefitů pro firmy a jejich zaměstnance.

kontakt:
📞 +420 605 193 296
✉️ jan@skvarek.cz 

Aneta Bartoňová

Poradkyně

Aneta je poradce, který do oboru financí poprvé nahlédl začátkem roku 2022. 
Již dnes má však několik spokojených klientů, kteří se na ni obrací se vším, co se financí týče.

Má všechny potřebné certifikace k tomu, aby klientovi vytvořila finanční plán a pomohla mu nastartovat cestu ke splnění jeho cílů a snů.

Ke klientům přistupuje velice lidsky, i proto má nejspíše za klienty mladé rodiny a nebo ty, kteří do dospělého života teprve vstupují, a to zodpovědně a s věděním, co od života očekávají.

Vyniká v oblasti životního pojištění, pojištění majetku či velkých pojistných rizik.

kontakt:
📞 +420 603 104 589
✉️ aneta@skvarek.cz 

Jan Bednařík

Poradce

Honza je certifikovaný finanční poradce s mnohými zkušenostmi a vášní pro plnění finančních cílů klientů. Jeho práce spočívá v tom, aby Vám pomohl dosáhnout vašich finančních snů a zajišťoval komplexní a personalizované finanční rady. Díky jeho certifikacím a odborným znalostem v oblasti financí je připraven Vám pomoci při budování stabilního a prosperujícího finančního plánu.

Honza se věnuje finančnímu poradenství od roku 2020, ale o finance se zajímá už řadu let. Nejvíc vyniká v oblasti investic, budování majetku a zajištění stávajících příjmů a proto se zaměřuje na mladší klientelu. Jeho cílem je dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře. Honzovým cílem je spokojený klient, který si plní své sny a jeho posláním je šířit finanční gramotnost.

kontakt:
📞 +420 725
437 414

✉️ jan.bednarik@beplan.cz

Spolupráce 


REALITY A ŘÍZENÍ FIREM

MICHAL KORIČ

Michal s námi spolupracuje v oblasti realit. Nabízí klientům prodej či odkup domů, bytů, pozemků, areálů a další nemovitosti. Má velice lidský přístup, profesionální inzerování a působí po celé České republice.

www.nemovitostikoric.cz

V rámci společnosti JPF funguje Michal jako regionální ředitel. JPF je partnerem pro řízením firem na bázi interim managementu. Na základě analýzy a působení jejich interim managera dostane firmu do pořádných obratů a tam, kam by se bez pomoci nejspíš nedostali.

www.jpf.czSTAVEBNÍ INŽENÝR

Ing. TOMÁŠ ZELENKA

Tomáš je jednatel společnosti VBS projekce s.r.o., který zpracovává pro naše klienty stavební projekty a zajišťuje stavební povolení. Jeho specializací jsou pozemní stavby - novostavby, rekonstrukce, vizualizace a studie, rodinné a bytové domy a mnoho dalšího na poli stavařiny.

www.vbsprojekce.cz


Vizualizace od VBS projekce - Ing. Tomáš Zelenka


Osvědčení & certifikáty