Naše služby

S čím vám můžeme být nápomocni?

Služby

Zajištění 

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká rizika Vás mohou v životě potkat a ohrozit Vaše finanční cíle, ohrozit příjmy a majetek nebo Vaší firmu? Klientům na míru spočítáme, kolik peněz je potřeba dostat v případě výskytu rizika. Buďte sami sobě pojišťovnou a nevyhazujte Vaše finance za nefunkční pojištění. Chraňte a zajišťujte opravdová rizika.

Investice

Utrácejte méně než vyděláváte, nebo vydělávejte více než utrácíte a vzniklý rozdíl moudře investujte. Chraňte svůj finanční majetek před inflací, bezpečně ji překonejte a naakumulujte dostatek prostředků pro čerpání renty.  Pro klienty vytváříme portfolia - kumulační, konzervativní, vyvážené a majetkové.

Úvěry pro podnikatele

Úvěry na stroje, leasingy, provozní úvěr, úvěry na dotace či developerské projekty. Zajistím financování na míru pro Vaši společnost a vymyslím cestu, jak dosáhnout maximálního úvěrového rámce. Pro své klienty umím zajistit individuální podmínky oproti bankéřům.

Hypotéka

Je pro Vás důležitá levná nebo bezpečná hypotéka? Jste podnikatel nebo zaměstnanec a bojíte se, že Vám nevyjdou příjmy na Vaše vysněné bydlení? To vše individuálně pro své klienty zajišťujeme financování až do výše 10 milionů bez dokládání příjmů.

Mobilita

Umíme zařídit nový vůz na míru nebo zánovní. Odkup staré flotily a výměnit za novou. Operativní leasing na 6/12 měsíců či déle s možným následným odkupem. Vše dokážeme na míru s individuálními podmínkami pro své klienty.

Optimalizace

pro OSVČ a firmy

Přemýšlíte, jak legálně ušetřit na dani z příjmů až desítky tisíc ročně na osobu ku počtu zaměstnanců? Je to výhodné pro Vás i zaměstnance? Jaké finanční produkty jsou legální pro optimalizaci daní? Pokud neznáte odpovědi, je možnost se je dozvědět právě teď.

Vzdělávání

Chcete zdokonalit svoji finanční gramotnost? Na internetu to nikdo laicky nevysvětlí, a proto pravidelně provádíme semináře a work-shopy pro stávající a budoucí klienty. 

Důchod

Plánujete řešit předčasný nebo starobní důchod? A co takhle předdůchod?

Toto nejsou jediné důchody, co stát dává, je i invalidní, vdovský/vdovecký a sirotčí. Dokážeme Vám zjistit přesně do koruny, co od státu můžete očekávat a podle toho Vám i jako jediní na trhu přesně zajistíme příjem.


Finanční plán - osobní a rodinné finance

Obsahuje: 

- Kompletní finanční analýzu

- Audit stávajících smluv

- Optimalizaci Cash-flow

- Zajištění příjmu dle Evropského standardu

- Strategie Wealth Protection 

- Behaviorální koučink 

- A mnoho dalších ...

Finanční plán - firemní finance

Obsahuje:

- Kompletní finanční analýzu

- Audit stávajících smluv

- Daňová optimalizace

- Strategie Wealth Protection

- Behaviorální koučink 

- Benefity pro zaměstnance

- Mobilita

- A mnoho dalších ...


Vzdělávání finanční gramotnosti

- Desková hra Finanční svoboda (doporučujeme)

- Pojištění a rizika

- Investování a strategie

- Důchod - Jak si ho zvýšit o 10-20%


8 let v oboru
5 kanceláří
Přes 500 spokojených klientů
Desítky bezpečných hypoték
 Miliony korun pod
správou v investicích
stovky vyřízených
pojistných událostí

Otázky a odpovědi

Kdo jsou vaši klienti?

Specializujeme se na klienty, kteří řeší osobní a rodinné finance - zaměstnanci, OSVČ, důchodci i pilní studenti. Dále jsou to právnické osoby s malými a středními podniky a politicky exponované osoby. Naší výhodou oproti konkurenci je, že řešíme i cizince.

Musím s vámi řešit všechno?

Finanční plán je nastavený tak, abychom dosáhli cílů klienta. Pokud se klient rozhodne neřešit konkrétní cíle je pouze na něm. Naším cílem je seznámit klienta s možnostmi a riziky. Pokud klient chce řešit pouze jeden sektor -pojištění/úvěr/investice/penze/mobilita atd.. moc rádi Vám s tím pomůžeme.

Můžu s vámi komunikovat online?

Dnešní doba nám umožňuje žít online, takže ano. Jednání se dá provést i skrze online - video hovor a smlouvy lze sjednat i na dálku, některé dokonce i pouze po telefonu či emailu. Ovšem je potřeba ověření indentity.

Nechci se potkávat u mě doma, můžeme se potkat jinde?

Samozřejmě, proto máme k dispozici kanceláře ve všech větších městech a to Olomouc, Zlín, Nový Jičín, Ostrava. Jinou alternativou může být také veřejné místo jako je kavárna či restaurace.

Jak probíhá spolupráce?

Na hlavní stránce webu najdete zkrácený postup. Začínáme osobní či online schůzkou, na které se poznáme. Zjistíme také, co pro vás můžeme udělat a na následující schůzce již probíhá analýza vašich potřeb a cílů / snů. Další schůzka obnáší představení finančního plánu a jeho dopracovávání. Jakmile máme finanční plán kompletní, spolupráce teprve začíná. Jsme vašim nouzovým kontaktem v případě jakýchkoli událostí spojenými s financemi a produkty, které jsme společně nastavili. Vyřídíme za vás na institucích vše potřebné, abyste nemuseli nikam chodit, volat ani zařizovat. Staráme se o své klienty dlouhodobě, proto se s nimi pravidelně scházíme na servisních schůzkách, kde aktualizujeme náš finanční plán.