Reference

Co o nás řekli naši klienti ..

Reference na naše služby

S paní Veronikou Lorgerovou spolupracujeme již od zahájení její poradenské činnosti. Zvlášť oceňujeme její snahu se neustále vzdělávat a rozšiřovat své odborné znalosti. Její schopnosti, spolu s empatií a ochotou rychle reagovat na potřeby klienta z ní činí opravdového profesionála v tomto oboru. Jsme vděční za to, že se v oblasti pojišťovnictví můžeme spoléhat právě na její služby. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci:           

 Lenka a Jindra Zábranští


Slečnu Lorgerovou doporučuji a lepšího osobního poradce bych si přát nemohla. Je velice ochotná, pomůže kdykoliv, kdy je potřeba, dokáže poradit, je zkušená a opravdu ví, co dělá a práce ji baví. Neustále se vzdělává. Jakmile se blíží výročí smlouvy a je lepší pro klienta uzavřít novou smlouvu, neváhá a vždy mě kontaktuje. Pokud váháte koho zvolit, tak tuto osobu doporučuji všemi deseti. 

Veronika Urbanová

Vždycky jsem si myslela, že finančního poradce nebudu nikdy potřebovat, jenže potom přišla rodina, velký rodinný dům a třeba zařídit si hypotéku, a tak jsme se v tom doma začali ztrácet a byli jsme bezradní. Naštěstí jsem narazila na Verču, která byla shodou okolností má spolužačka na střední škole. Jsme za ní doma strašně vděční! Verča je velice profesionální a nic pro ní není problém vyřešit, má naši plnou důvěru. Na každou schůzku se těšíme, protože nám vždy dodá pocit, že na tom nejsme až tak špatně a vždy nám ukáže ten správný směr, nakopne nás a motivuje. Na schůzky se těší i naše dvojčata, protože Verča pro ně vždy přichystá nějaké překvapení - omalovánky, ovoce, dobroty...Moc děkujeme za vše, co pro nás děláš. Jednoznačně její služby můžeme doporučit.

rodina Kujelových
V dnešní době, plné podvodů, kliček a drobných písmen pod čarou, hraje slečna Veronika pro naši rodinu nezastupitelnou roli. Vždy nám vyjde vstříc a společně najdeme nejlepší řešení, jako šité na míru právě nám.

rodina Václavikových

Jsem moc ráda, že jsem na slečnu Verču natrefila, díky ní už není moje hypotéka k zešílení. A když k tomu přidám  ochotu a laskavost není důvod hledat jiného finančního poradce. Věřím, že s vámi bude spokojený každý zákazník.

Pavlína W.

Dobrý den jsem spokojený se službami, které nabízíte a mohu je jen doporučit ostatním klientům, kteří jsou nejistí a neví jak zhodnotit své úspory. 
pan František

Se slečnou Veronikou jsem nadmíru spokojen. Před ní jsem zkoušel, více poradců/ poradkyň a nebylo to ono. Veronika mi poradila s více produkty (životní, důchodové pojištění,...). Vždy si udělala čas během pár dnů, v případě povinného ručení ihned po telefonu. A ty vánoční dárečky... ☺️                   

Tomáš Welšmíd

Se slečnou Veronikou je výborná spolupráce, je velice ochotná, jakékoliv dotazy či požadavky k pojištění nebo hypotéce vyřizuje velice rychle a vždy k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit, zatím nám vždy dobře poradila.
Žaneta & Václav


Veronika Lorgerová mi velice pomohla při uzavírání různých smluv u pojišťoven. Jsem jí vděčná i za dobré doporučení investic. Je velmi milá, ochotná a důvěryhodná. Mohu jí kdykoli napsat nebo zavolat a vždy mi pomůže vše vyřešit.
paní Helena
Jsme nadmíru s vámi spokojení, jste spolehlivá, strašně hodná a milá 🙂 Kdykoliv se na vás můžeme obrátit a neměnili bychom🙂

Horváthovi

Jan je profesionál, spolehlivý, dochvilný, vždy poradí, srozumitelně vysvětlí, ale hlavně se nesnaží něco vnutit. 

Má velký přehled o aktuálním dění na trhu. Řešili jsme spolu smlouvy, pojištění, spoření. Pokud je to jen trochu možné, a dáte mu k tomu souhlas, vyřeší spoustu věcí za Vás. 
Nemusíte nikam chodit a pátrat po informacích, stačí zavolat, nebo napsat a vše je předem vyřešeno. Jeho osobní přístup rozhodnul o tom, že jsem jej doporučila dál svým známým. 

paní Iveta

Pan Škvarek je velmi duchaplný a profesionální poradce. Situace řeší svižně a kvalitně. Úvěr mi vyřešil do několika dnů bez jakýchkoliv obtíží. Poplatkovou strukturu má nastavenou velmi rozumně ve srovnání s trhem. Jeho služby mohu doporučit.

Marek Pšenica


Rozumí své práci velmi dobře, a proto nám taky výborně poradil. Jsme velmi spokojeni, děkujeme.

Marek Pšenica starší 

Děkujeme za služby pana Jana Škvareka, který je podle nás odborník ve svém oboru, kterého práce naplňuje a díky tomu ji odvádí skvěle :-). Je velice obětavý, vstřícný a kdykoliv se můžeme na něj obrátit o radu, ale i s jakýmkoliv problémem.

 manželé Stupčukovi

Chtěla bych touto cestou poděkovat svému finančnímu poradci. Za jeho ochotu, spolupráci, příjemné jednání, dobrými radami. Vše vyřídí za mně. Je velice přátelský a moc spolehlivý. Jsem velice spokojená a ráda, že je můj finanční poradce. Mohu jedině doporučit.

paní Vymětalíková